lux wedding evlilik hazırlıkları fuarı

lux wedding

JNR FUARCILIK

lux wedding
ışık

1998 yılında kurulan Junior Fuarcılık Ltd. Şti. Türkiye’nin ekonomik ve sektörel gereksinimleri doğrultusunda farklı sektörlerde başlatmış olduğu projeleri başarıyla gerçekleştirmiştir. Müşteri odaklı yaklaşımıyla ve değişen konjonktürlere uyum sağlayarak, Türkiye’de ilk kez düzenlediği fuarlarla adını duyurmuştur.

2008 yılında gerçekleştirdiği Lux Markalar Fuarı, bu güne kadar basında en çok haber olmuş fuarlar arasında ilk sırayı almıştır. Ayrıca 12 yıldır aksatmadan düzenlediği Gayrimenkul Fuarı ve Arap – Türk Zirvesi, yerli firmaların yanı sıra yabancı katılımcıların ve ziyaretçilerin büyük bir ilgiyle takip ettiği bir organizasyon olmuştur.

Junior Fuarcılık her zaman istikrarlı bir büyüme trendi içerisinde olmuştur. Düzenlemiş olduğu tüm fuarlarda sektör ile ilgili kamu kurum, kuruluş, oda ve dernekler ile yaptığı işbirliği ve uyumlu çalışmalar sonucunda bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamıştır.

KOBİ fuarcılığında uzmanlaşan Junior Fuarcılık, ulusal fuarların yanı sıra pazar araştırmalarından, fuar öncesi ve sonrası danışmanlık izmetlerine, kongre organizasyonlarından iş toplantıları ve gezilerine, açılış ve tanıtım çalışmalarından özgün stand projelerine kadar çok geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Vizyon

Kuruluşundaki amacın gereklerini yerine getirerek; küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir Fuar firması olmak.

Misyon

Junior Fuarcılık, çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. İşte bu nedenle ülkesi, müşterileri ve partnerleri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.